הסיפור של ז'אן

ז'אן טלסניקוב הוא מנטור ומאמן מנטלי עם שפע ניסיון אישי וקבוצתי כספורטאי ומאמן ברמות הגבוהות ביותר.
המומחיות של ז'אן פורצת מעבר לתחום הספורט, שכן הוא מציע חונכות וסדנאות ליחידים ולקבוצות עסקיות, תוך שימוש בערכים וכלים אוניברסליים שמקורם בעולמות המגוונים של החומר, נפש והרוח..
הנגישות הרב-ממדית שלו נובעת מחשיפתו הנרחבת לגישות ושיטות מדיסציפלינות שונות, המאפשרת לו להציע נקודות מבט ופתרונות ייחודיים.

לאחר שעסק בתחום ההישגים, ההתמודדות והתחרותיות כבר קרוב ל-40 שנה (החל מגיל 10), הידע וההבנה של ז'אן נטועים עמוק בניסיון המעשי.
עם השילוב שלו של מומחיות, יצירתיות וחיים שלמים של למידה, ז'אן טלסניקוב מעצים אנשים לטפח מודעות עצמית, צמיחה אישית ומימוש מלוא הפוטנציאל שלהם.

"

חיי מוקדשים ללמידה ולפיתוח תחום מומחיותי לדרגת אומנות,
מתוך ראייה של מימוש הפוטנציאל ושל השאיפה הבלתי פוסקת למצוינות,
כייעוד וכדרך חיים.

כל אחד מאיתנו רוצה להצטיין, לממש את הפוטנציאל האישי שלו, להגיע ליעדים שהציב לעצמו וליהנות מפירות ההצלחה. 
בכל אחד מאיתנו טמונה היכולת להצליח, אולם רבים נתקלים בחסמים ומכשולים המעכבים אותם בדרך. 
ז'אן כשחקן נבחרת ישראל בכדורגל לשעבר, זוכה שתי אליפויות מדינה במדי בית"ר ירושלים, ושחקן בליגה הבכירה בסקוטלנד, ז'אן טלסניקוב מציע דרך יעילה למימוש הפוטנציאל ולהתגברות על המכשולים, בדרך למצוינות. 

הדרך להצלחה מוכרת לו היטב. 
בהיותו בעל תעודת מאמן UEFA PRO בינלאומית ותעודת INTERNATIONAL DFB COACHING מטעם ההתאחדות הגרמנית, ז'אן מילא תפקידי אימון וניהול מאתגרים, ביניהם: עוזר מאמן בית"ר ירושלים והפועל באר שבע, מנהל מקצועי של מחלקת הנוער אשדוד, מאמן הנוער של בית"ר ירושלים וחבר בסגל מאמני נבחרת ישראל והאקדמיה למצוינות במכון וינגייט.

בנוסף להישגי בספורט המקצועי, ז'אן בוגר הכשרת מאמנים 'תות', הכשרת מטפלים בנשימה דינאמית אינטגרטיבית, ולימודי בימוי ותסריטאות בבתי הספר לקולנוע סם שפיגל וקמרה אובסקורה.
בעזרת הכלים הפיזיים והרגשיים, אותם ז'אן רכש בדרך להצלחה שלי כשחקן ומאמן, אני מלווה ספורטאים ואנשים המעוניינים להגשים את עצמם.

עומר אגבדיש
עומר אגבדיששחקן הפועל ירושלים בוגרים
קרא עוד
מהפגישה הראשונה שלי עם ז׳אן ידעתי שמדובר בבן אדם מיוחד ויחיד. אני מאושר שיש לי דמות עוגן להעזר בה ולקבל ממנה כלים משמעותיים , לקריירה המקצועית ולהתפתחות מחשבתית בחיים האישיים מחוץ למקצוע. למדתי לפתוח כיווני ראיה שונים שעזרו לי להתמודד עם סיטואציות וקשיים במהלך החיים. תהליך אדיר עם אישיות אדירה !
צליל נחמיה
צליל נחמיהשחקן מכבי נתניה
קרא עוד
את ז’אן הכרתי לפני 7 שנים בערך עוד כששיחקתי בליגות הנמוכות. עברנו יחד תהליך מדהים כל הדרך עד לפסגה של ליגת העל וגם שער ניצחון. אני חושב ובטוח שכל ספורטאי חייב לצידו מורה דרך לחיים ואישיות כמו ז׳אן. השקט, הרוגע והמילים החמות זה ללא ספק מה שכבש אותי מהרגע הראשון.
תאי עבד
תאי עבדשחקן נבחרת ישראל / שחקן פסוו איינדהובן בהולנד
קרא עוד
לז'אן טלסניקוב היקר
רציתי להודות לך באופן אישי על התמיכה המנטלית הגדולה שהענקת לי , על אין ספור שעות של הקשבה סביב השעון , בהחלט אתה יחיד ומיוחד 🙏💙
ברגשי כבוד והערכה
תאי עבד
עמית מוסרי
עמית מוסרישחקן וקפטן קבוצת הבוגרים של הפועל ראשון לציון.
קרא עוד
אני עובד עם ז'אן כבר 5 שנים באופן רצוף. ז'אן מנטור ובן אדם מדהים. העבודה שלי איתו עזרה לי מאוד בפן המנטלי גם בכדורגל וגם בחיים עצמם. הוא יודע בדיוק מה עוברת נפש של שחקן כדורגל והוא תמיד נמצא שם בשבילי כדי לתת את העצה הנכונה או המילה הטובה. אני יכול להעיד על עצמי שאני אדם הרבה יותר חזק היום והרבה מזה בזכות ז'אן.
הקודם
הבא