מנטורינג / ז'אן טלסניקוב

אימון אישי

מסע משותף, אחד על אחד, בכנות מוחלטת מול החלומות, המטרות והרצונות אל מול העולם הרגשי והעולם הפיזי בו מתקיימים החיים.
במפגש האישי מולי, אני מאפשר למאומן להיפתח למלוא הפוטנציאל והמודעות אותה הוא רוצה לייצר אל מול אתגרי היום יום.
מתוך ניסיון חיים ומקצועיות שרכשתי יש לי את היכולת לשקף ולהוביל את המאומן אל עבר המטרה והגשמה עצמית.

אימון קבוצתי

כשחקן נבחרת ישראל לשעבר, עמדתי בלחצים מנטליים מאוד גדולים. מתוך הניסיון האישי שלי הבנתי שהגורם המנטלי הוא בעל חשיבות עליונה לקבוצה ככלי להתמודדות וליצירת תוצאות מנצחות. בקבוצות מובילות בעולם המאמן המנטאלי הוא חלק אינטגרלי בצוות האימון שמלווה את השחקנים בשטח ובחדר ההלבשה. כיום אני מקדיש את חיי לפיתוח תחום מומחיות זה על מנת לאמן קבוצות בכול הארץ ולקדם את ענף הכדורגל.

מעטפת

אני מאמין בגישה מערכתית שמתייחסת לא רק לספורטאי אלא גם למערכת התומכת והסובבת אותו - עמידה מול מאמנים חיצוניים, מערכת רפואית, תזונאים, סוכנים, תקשורת, משפחה, מורים וכל מי שלמעשה מעורב בחיי הספורטאי ההישגי. יש לי את הידע והניסיון לנהל ולבנות לספורטאי מעטפת מקצועית ורגשית המורכבת מכול הפרמטרים בכדי להוביל אותו למימוש הפוטנציאל המרבי שלו.

הדרכה וליווי להורים

בתהליך האימון להורים יש חלק גדול ומשמעותי במעורבות ובהחלטות המתקבלות בדרכו של המאומן. במקרים רבים, ההורים עצמם זקוקים להכוונה וייעוץ אוביקטיביים מול האתגרים הרגשיים והמציאות הפיזית שבה נמצא המאומן והם עצמם בתוך התא המשפחתי ומחוצה לו. כהורה ואיש מקצוע מומחה, הדיוק וההכוונה שלי מאפשרים את השגת התוצאות הרצויות.

עומר חנין
עומר חניןשוער בבונדסליגה בגרמניה.
קרא עוד
ז׳אן ואני זה מסע. אנחנו עוברים מסע משותף כבר שנים.ללא ספק הנקודה שבה פגשתי אותו היא נקודת מפנה בחיים שלי ויש לו חלק גדול מעיצוב האישיות של מי שאני היום. קיבלתי ארגז כלים אינסופי כשחקן ושוער על המגרש ומעבר לזה כאדם. דרכי ההתמודדות עם המסע שלי ומה שהוא מביא איתו: אתגרים, רגעי אושר ורגעי עצב ז׳אן בעצמו כאדם וכשחקן עבר את כל תהפוכות הנפש האפשריות, לכן היכולת שלו להרגיש סיטואציות ולתת את ההכוונה הנכונה והסתכלות עם תבונה ואמונה היא שהופכת אותו עבורי להכי טוב במה שהוא עושה. היכולת לכוון ספורטאי וכל אדם באשר הוא יכולה לשנות את מהלך החיים והקריירה, ושיש לי את ז׳אן כמנטור ומורה דרך, הצלחנו להגיע עד הבונדסליגה תוך כדי החדרת אמונה עם התייחסות לכאן ועכשיו. אז מי לא רוצה מאסטר כמו ז'אן.
אופיר דוידזאדה
אופיר דוידזאדהשחקן בוגרים מכבי תל אביב
קרא עוד
זּאן ליווה אותי בתחילת דרכי בהפועל באר שבע, הוא נתן לי המון כלים כיצד להישאר בפוקוס לאורך זמן, מה היא אמונה עצמית ויחד בנינו את הביטחון שלי. זּאן איש מיוחד שלמדתי ממנו המון.
אור דדיה
אור דדיהשחקן בוגרים בליגה הסקוטית הבכירה באברדין
קרא עוד
זאן הוא אדם מיוחד הוא עושה את הדברים הרבה יותר פשוטים ממה שהם ,אנחנו כמעט 7,8 שנים עובדים ביחד וזה הדבר הכי טוב שקרה לי הוא עיצב אותי באופי ותדמיתית הוא המפתח לשקט שלי
דניאל גולאני
דניאל גולאנישחקן הפועל כפר סבא בוגרים
קרא עוד
התהליך שעברתי ועדיין עובר עם ז’אן החזיר אותי לחיים. הרבה שיחות ומשפטים שנשארים ומלווים אותי כל יום מחדש הרגלים חדשים שגרם לי לעשות והדבר הכי חשוב להאמין בעצמי. הרבה בזכותו עשיתי עונה מעולה שגרמה לי לעשות צעד נוסף למטרה.
דור פרץ
דור פרץשחקן נבחרת ישראל בוגרים ומכבי תל אביב.
קרא עוד
אז כך, ז׳אן ואני הכרנו בשלב בו הייתי שחקן נוער בעודי מתאמן עם הקבוצה הבוגרת של מכבי ת״א. אני זוכר שהכרנו שהייתי במצב שהיה לי הרבה לחץ מהכדורגל בעוד שככל שהתקדמנו יחד בתהליך ז׳אן הצליח לגרום לי להשתחרר ולהנות מאוד מהמשחק, לראות דברים מנקודת מבט מאוד חיובית, שמחה, משוחררת ולהאמין בעצמי באופן מיטבי.
באופן כללי ז׳אן מבחינתי דמות שתמיד תשרה עליי שלווה ורוגע, יחד עם אופטימיות ואמונה גדולה בעצמי וביופי והטוב שיש בחיים.
עומר קורסיה
עומר קורסיהשחקן בבית"ר ירושלים
קרא עוד
התחלתי לעבוד עם ז׳אן בגיל 15 וכבר מההתחלה החיבור היה מדהים גם מקצועית וגם נפשית/רוחנית , בתהליך עם ז׳אן למדתי להתמודד עם קשיים ואתגרים בצורה הרבה יותר טובה ונכונה , להבין שכל דבר שקורה הוא לטובה ולא כסטיגמה, וכשיש מטרה מול העיניים שום דבר לא יכול לעצור אותך . עברתי המון קשיים בדרך שלא האמנתי למה הם קורים לי למרות על העבודה שאני עושה אבל ז׳אן לימד אותי להסתכל על הדברים בצורה חיובית ואיך זה יכול לשרת ולקדם אותי וזה עזר לי מאוד להיות שמח תמיד . כמובן שגם כאדם ז׳אן נתן לי המון ערכים שקידמו אותי כאישיות וכאדם ואני מודה לו על כך מאוד .
באהבה גדולה עומר קורסיה 💛
עידו עמוסי
עידו עמוסי שחקן כדורגל וסטודנט במכללות ארה"ב.
קרא עוד
התהליך עם ז׳אן עזר לי מאוד לבנות לי את הדרך ולעצב אותי וההחלטות שאני צריך לקבל אם זה בכדורגל ואם זה בחיים זה עזר לי לפתוח צינורות לחיים ואפשרויות גם אם זה לא היה הדבר הנכון בשבילי ואחד הצינורות שז׳אן עזר לי בהם זה שעכשיו אני שחקן במכללות בארצות הברית וזה היה תהליך שמאוד רציתי אותו אבל היה לי הרבה חששות לגבי זה אבל בסופו של דבר כמו שז׳אן אומר ״תנסה מקסימום תצליח״
הקודם
הבא
ז'אן בפודקאסט מדבר על העבודה עם עומרי גלזר
חולה על כדורגל – יוסי עדני / 03.08.2022